19 Aralık Pazar 2021 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

19 Aralık Pazar 2021 maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?

39
0
PAYLAŞ

19 Aralık 2021 Pazar Oyun Programı: Bugün hangi maçlar var?

19 Aralık 2021 Pazar Oyun Programı: Bugün hangi maçlar var?

Süper Lig ve Milli Takım dışında dünya futbolunu izleyenler günün maç programıyla ilgileniyor.

Hazırlık maçları dahil her maçın yayınını izlemek isteyenler, “Bugün hangi maçlar var, maç kimde, saat kaç, hangi kanalda?” diye soruyor. sorusunu sorar. sorusunu araştırır.

Maçın heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler bu soruların cevaplarını net bir şekilde bilmek istiyor.

Peki bugün hangi maçlar var, maç kimde, saat kaç, hangi kanalda?

BUGÜN MAÇ KİM, NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

  • 13:00 Karşıyaka – Kırıkkale BA TFF 3. Lig Yayını Yok
  • 13:00 Fatsa Bld. – Elazığspor TFF 3. Lig Altaş TV Ordu
  • 13:00 Eskişehirspor – Ankara Demir TFF 2. Lig Es TV Eskişehir
  • 13:00 Amedspor – Akhisarspor TFF 2. Lig Yayını Yok
  • 13:00 Şanlıurfaspor – Kırşehir Bld. TFF 2. Lig Yayını
  • 13:00 Vanspor – İnegölspor TFF 2. Lig Yayını Hayır
  • 13:00 Gümüşhanespor – Edirnespor TFF 3. Lig Kadırga TV
  • 13:00 68 Aksaray Bld. – Bayrampaşa TFF 3. Lig Kanal 68
  • 3:30 Gençlerbirliği – Menemenspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 13:30 Ç.Rizespor – Y.Malatyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 14:15 Cambuur – Heerenveen Hollanda Eredivisie Milyarder TV
  • 14:30 Fiorentina – Sassuolo İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Milyarder TV
  • 14:30 Ac. Clinceni – Chindia Targoviste Romanya Ligi 1 Milyar TV
  • 14:30 Gornik Leczna – KGHM Zaglebie Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 15:00 Everton – Leicester City İngiltere Premier Ligi (Ertelendi) Yayın yok
  • 15:00 Galatasaray – Sivasspor Turkcell Kadınlar Futbol Ligi GS TV
  • 15:30 Hannover 96 – Werder Bremen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Milyarder TV
  • 15:30 Karlsruhe – Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Milyarder TV
  • 15:30 Jahn Regensburg – Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 15:30 Club Brugge – Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor, Milyarder TV
  • 15:45 Marsilya – Cannet Rocheville Fransa Kupası BeIN Sports beIN Connect
  • 15:45 Red Star – Monaco Fransa Kupası Bein Sports beIN Connect
  • 16:00 Bursaspor – Bandırmaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 16:00 Tuzlaspor – Manisa FK Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2
  • 16:00 Granada – Mallorca İspanya La Liga Smart Sports HD, Sports Smart, Milyarder TV
  • 16:00 Fuenlabrada – Real Oviedo İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Milyarder TV
  • 16:00 Kayserispor – Gaziantep FK Spor Toto Süper Lig Bein Sports 3
  • 16:00 Göztepe – Fatih Karagümrük Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
  • 16:00 Olympiakos – Lamia Yunan Süper Ligi Milyarder TV
  • 16:00 Alessandria – Parma İtalyan B Serisi Milyarder TV
  • 16:00 Brescia – Cittadella İtalya Serie B Milyarder TV
  • 16:00 Duisburg – Osnabruck Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
  • 16:15 Luqano – Genç Erkekler İsviçre Süper Ligi Milyarder TV
  • 16:30 Feyenoord – Ajax Holland Eredivisie Milyarder TV, Vole Uygulaması
  • 16:30 GA Eagles – NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie Milyarder TV
  • 17:00 Spezia – Empoli İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Milyarder TV
  • 17:00 Wolverhampton – Chelsea İngiltere Premier Ligi S Sport Plus
  • 17:00 Newcastle – Manchester City İngiltere Premier Ligi S Sport, S Sport Plus
  • 17:00 Dragovoljac – Dinamo Zagreb Hırvatistan 1. Lig Milyarder TV
  • 17:00 Cluj – Arges Romanya Ligi 1 Milyar TV
  • 17:00 Lech Poznan – Gornik Zabrze Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
  • 17:00 Slovan Liberec – Ceske Budejovice Çek Cumhuriyeti 1.Ligi Milyarder TV
  • 17:00 Sigma Olomouc – Fastav Zlin Çek 1. Lig Milyarder TV
  • 17:00 Teplice – Mlada Boleslav Çek Cumhuriyeti 1.Ligi Milyarder TV
  • 17:30 Freiburg – B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
  • 18:00 Ponferradina – Amorebieta İspanyolca La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 18:00 Real Zaragoza – Tenerife İspanyolca La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Milyarder TV
  • 18:00 Hibernian – Kelt İskoç Ligi Kupası S Sport Plus
  • 18:00 KAS Eupen – Charleroi Belçika Pro League Milyarder TV
  • 18:00 Lierse – RWDM Belçika 1. Lig B Milyarder TV
  • 18:15 Athletic Bilbao – Real Betis İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
  • 18:15 Perugia – Ternana İtalya Serie B Milyarder TV
  • 18:30 Basel – Grasshoppers İsviçre Süper Ligi Bilardo TV
  • 18:30 Zion – FC Lozan İsviçre Süper Ligi Milyarder TV
  • 18:45 RKC Waalwijk – PSV Hollanda Eredivisie Milyarder TV
  • 19:00 Kocaelispor – Eyüpspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
  • 19:00 Fenerbahçe – Beşiktaş Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
  • 19:00 Zilina – Slovan Bratislava Slovakya Fortuna Ligi Bilardo TV
  • 19:30 Köln – Stuttgart Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3, Milyarder TV
  • 19:30 Tottenham – Liverpool, Premier League S Sport, S Sport Plus’a ev sahipliği yapıyor
  • 19:30 Hajduk Split – Osijek Hırvatistan 1. Lig Milyarder TV
  • 19:30 Legia Varşova – Radomiak Radom Polonya Extract Milyarder TV
  • 20:00 Sampdoria – Venezia İtalya Serie AS Sport Plus, Milyarder TV
  • 20:00 Torino – Verona İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Milyarder TV
  • 20:00 Benfica – Maritimo Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Milyarder TV
  • 20:00 Boavista – Moreirense Portekiz Liga NOS Milyarder TV
  • 20:00 Banik Ostrava – Slavia Prag Çek 1. Lig Milyarder TV
  • 20:15 Cartagena – Mirandes İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Milyarder TV
  • 20:15 Huesca – Alcorcon İspanyolca La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Milyarder TV
  • 20:15 Real Sociedad B – Valladolid İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
  • 20:30 Getafe – Osasuna İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Milyarder TV
  • 20:30 Genk – Antwerp Belçika Pro League Tivibu Spor 4, Milyarder TV
  • 20:30 Panathinaikos – Giannina Yunan Süper Ligi Milyarder TV
  • 20:30 PAOK – Asteras Tripolis Yunan Süper Ligi Milyarder TV
  • 20:30 Benevento – Monza İtalya Serie B Milyarder TV
  • 21:30 Sepsi – Steaua Bükreş Romanya Ligi 1 Milyarder TV
  • 22:00 Vizela – Porto Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Milyarder TV
  • 22:00 Westerlo – Virton Belçika 1. Lig B Milyarder TV
  • 22:45 Milan – Napoli İtalya Serie AS Sport Plus, S Sport 2, Milyarder TV
  • 23:00 Real Madrid – Cadiz İspanya La Liga Smart Sport HD, Spor Smart, S Sport Plus, Milyarder TV
  • 23:00 Leuven – Standard Liege Belçika Pro League Milyarder TV
  • 23:10 Feignies Aulnoye – PSG Fransa Kupası Bein Sports 2

19 Aralık 2021 Pazar Oyun Programı: Bugün hangi maçlar var?  #bir

19 Aralık 2021 Pazar Oyun Programı: Bugün hangi maçlar var?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK